Kontakt

Zapytanie dotyczące ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

Zapytanie dotyczące ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

Jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw podmiotu danych lub skontaktować się z nami w związku ze stosowanymi przez nas środkami ochrony danych, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

* to informacja wymagana

Masz prawo dostępu do danych na swój temat, które przechowuje nasza firma.

Możesz zażądać poprawienia nieprawidłowych danych osobowych.

Możesz w niektórych przypadkach zażądać usunięcia danych osobowych.

Możesz zażądać oznaczenia pewnych danych osobowych jako zastrzeżonych podczas rozpatrywania skarg, a także ograniczyć przetwarzanie w innych okolicznościach.

Możesz zażądać przeniesienia drogą elektroniczną dostarczonych nam danych osobowych, które wciąż przechowujemy, do innego podmiotu.

Możesz zażądać zaprzestania jakiegokolwiek przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadnione interesy, chyba że powody, dla których przetwarzamy te dane, przeważają Twoje prawa związane z ochroną danych.

Możesz wycofać udzieloną nam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Obsługa danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie zarządzać danymi osobowymi otrzymanymi od użytkowników (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu itp.), przesłanymi w zapytaniu za pośrednictwem witryny Mitsubishi Electric.

  • Firma Mitsubishi Electric Europe B.V. wykorzystuje dane osobowe uzyskane od użytkowników do wysłania potwierdzenia i odpowiedzi na przesłane do nas zapytania. W tym samym celu kopia zapytania może przez nas zostać zapisana.
  • Aby udzielić odpowiedzi na zapytanie, niekiedy jest konieczne przekazanie go, wraz z danymi osobowymi, do jednostek zależnych lub podwykonawców (np. dystrybutorów).
  • Firma Mitsubishi Electric Europe B.V. nie ujawnia danych osobowych innym firmom w celach niezwiązanych z wyżej wymienionymi.
  • Jeśli użytkownik nie skończył jeszcze 16 lat, przed zarejestrowaniem danych osobowych powinien poprosić o zgodę rodziców lub opiekunów.
  • (open new window)Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak zarządzamy danymi osobowymi.

Przesłanie zapytania jest równoznaczne z potwierdzeniem zrozumienia powyższych warunków i wyrażeniem na nie zgody.