Mitsubishi Electric Group 100. Yıl Dönümü Hep birlikte Yeni değer yaratalım.Mitsubishi Electric Group 100. Yıl Dönümü Hep birlikte Yeni değer yaratalım.

Mitsubishi Electric, karışıklık ve umudun bir arada yaşandığı bir dönem olan 1921 yılında kuruldu. Şirket, tüm belirsizliklere rağmen gelecek 100 yıl için net bir vizyon belirledi.

Şirketin ilk Yönetim Kurulu Başkanı Hideo Takeda, çeşitli zorluklarla karşılaşan çalışanları cesaretlendirmek için şunları ifade etti: “Elektrik Çağı daha yeni başladı; büyük bir durgunluğun ortasında olmamıza rağmen bu zorlu döneme göğüs gererek daha parlak bir gelecek için sürekli kendimizi geliştirmeye devam etmeliyiz."

Kuruluşumuzdan bugüne, gerçekten de çok sayıda zorlukla karşılaştık ancak insanların yaşamlarını iyileştirme konusundaki kararlığımız 100 yıldan bu yana değişmedi. Mitsubishi Electric Group, canlı ve ileri bir toplumun oluşmasına katkıda bulunarak büyümesini sürdürüyor.

Tüm dünyanın giderek artan bir şekilde dramatik bir değişimden geçtiği bu dönemde bir araya gelerek önümüzdeki 100 yıla bakmalıyız. Dünya genelinde toplumların karşı karşıya olduğu pek çok karmaşık konuya çözüm bulma çabamızla herkesin paylaşacağı ileri ve refah içinde bir toplumun oluşmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Önümüzdeki 100 yıl için görevimizi, Group içinde ve dışındaki bütün güçlerimizi birleştirerek sürekli teknolojik yenilik ve kesintisiz yaratıcılıkla tüm faaliyetlerimizde bu amaca ulaşmak için çalışmak olarak belirledik.

Sinerji buradaki anahtar kelime. Ben, Mitsubishi Electric ailesinin dünya üzerindeki 150 bin üyesiyle birlikte, toplumun bir ferdi olarak geleceği geliştirmek için her beraber çalışmaya hazırım. Her birimiz bu hedefe olan bireysel bağlılığımızı birbirimizle sinerji bularak güçlendirdiği müddetçe, hep birlikte daha parlak bir geleceğin lokomotifi olacağız.

Gelin birlikte yeni değer yaratalım.

Bu, yaş veya konumdan bağımsız olarak birbirine güvenmek ve geliştirmek, tek başına tek bir bireyle ulaşılamayacak yeni bir değer yaratmanın yollarını bulmak anlamına gelir.

Mitsubishi Electric Group, her hareketimizi güçlendiren "Changes for the Better” (Daha iyisi için Değişim) sağlama konusundaki sarsılmaz kararlılığımızla; daha iyi bir gelecek için yeni adımları cesaretle atmaya devam edecek.